Topidlo Arcotherm Phoen/S

SLEVA 7%
Záruka 2 roky
Dostupnost Na dotaz
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
120 kg
Elektrický příkon
1 820 W
Průtok vzduchu
5 500 m3/hod
Výkon topení
117 kW
Spotřeba paliva při 75% zatížení
11,5 l/hod
Barva
červená/černá
Palivo
Nafta / ELTO
Rozměry (d x š x v)
1910 x 790 x 730 mm
Regulace výkonu
Ano

Popis

Podstropní naftové topidlo s nepřímým spalováním Arcotherm Phoen/S. Tato varianta topidla je bez nádrže a podvozku, určená k zavěšení v interiéru. Topidla tohoto typu se používají v prostorech, kde není možné je umístit na podlahu. Palivo je k topidlu přiváděno z externí nádrže. Závěsná topidla nalézají využití především ve sklenících, v živočišné výrobě - výkrm apod.

Vhodným palivem topidla Arcotherm Phoen/S je nafta nebo ELTO (extra lehký topný olej). Konstrukčním principem topidla s nepřímým spalováním je dvojitý plášť výměníku, diky kterému mohou zplodiny hoření unikat komínen mimo vytápěný prostor. Tato výhoda topidel s nepřímým spalováním je předurčuje k použití v uzavřených místnostech a jiných prostorech ve kterých se pohybují lidé anebo zvířata.

Dieslové topidlo Arcotherm Phoen/S je vybaveno dvoustupňovým čerpadlem Danfoss, díky kterému je spalování maximálně účinné a únik spalin zanedbatelný. Vícestupňová kontrola spalování prostřednictvím fotobuňky hlídající plamen, termostatu chránícího spalovací komoru před přehřátím a dále termostatu doběhu ventilátoru zaručuje správný chod topidla a jeho dlouhou životnost.

Naftové topidlo Arcotherm Phoen/S má jednoduché manuální ovládání, ale může být také připojeno na zásuvku se spínacími hodinami. Pokud je napojeno na externí termostat či hydrostat, funguje zcela autonomně. Z dalšího doplňkového vybavení je k dispozici palivový filtr s předehřevem, který je zárukou bezproblémového provozu i za silných mrazů. Topidlo je také uzpůsobené k připojení teplovzdušných hadic, které přivedou horký vzduch rovnou na požadované místo.

Související

Další zboží z kategorie

Diskuze

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 3+2

Eprofi obchody