Topidlo Arcotherm GE/S 105

SLEVA 7%
Záruka 2 roky
Dostupnost Na dotaz
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
72 kg
Elektrický příkon
1 170 W
Průtok vzduchu
4 600 m3/hod
Výkon topení
111 kW
Spotřeba paliva při 75% zatížení
11 l/hod
Barva
červená/černá
Palivo
Nafta / ELTO
Rozměry (d x š x v)
1420 x 700 x 570 mm
Regulace výkonu
Ano

Popis

Závěsné podstropní topidlo Arcotherm GE/S 105 je naftové topidlo s přímým spalováním bez podvozku a bez palivové nádrže určené na zavěšení do prostoru. Tato topidla se často používají v místech, ve kterých není možné umístit je na podlaze. Palivo je k topidlu přiváděno z externí palivové nádrže. Závěsná topidla mají využití především ve velkých skladovacích prostorech nebo průmyslových halách.

Arcotherm  GE/S 105 je naftové topidlo s přímým spalováním, použít lze i extralehký topný olej (ELTO). U topidel s přímým spalováním spaliny unikají spolu s ohřátým vzduchem, nemohou být proto používána v prostorech bez dostatečného větrání nebo místech kde se dlouhodobě zdržují zvířata nebo lidé.

Ohřívač Arcotherm GE/S 105 je vybaven vysokotlakým dvoustupňovým čerpadlem Danfoss, spalování je velice účinné a únik spalin je minimální. Kontrola spalování je hlídána řadou prvků. Fotobuňka sleduje kvalitu plamene, bezpečnostní termostat přehřátí spalovací komory. Dále je osazen termostat doběhu ventilátoru, který po vypnutí topidla zajistí správné vychladnutí spalovací komory a tím se prodlužuje její životnost.

Topidlo Arcotherm GE/S 105 může být ovládáno ručně, napojením na spínací hodiny nebo zcela automaticky pomocí hydrostatu či pokojového termostatu - toto příslušenství je třeba objednat zvlášť. Na přání zákazníka může být dále vybaveno palivovým filtrem s předehřevem, který zajistí přísun paliva za každého počasí. Pomocí systému horkovzdušných hadic je také možné rozvádět teplý vzduch přímo na konkrétní místa.

Související

Další zboží z kategorie

Diskuze

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 3+2

Eprofi obchody