Topidlo Arcotherm EC/S 55

SLEVA 7%
Záruka 2 roky
Dostupnost Na dotaz
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
67 kg
Elektrický příkon
850 W
Průtok vzduchu
2 500 m3/hod
Výkon topení
58,5 kW
Spotřeba paliva při 75% zatížení
5,8 l/hod
Barva
červená/černá
Palivo
Nafta / ELTO
Rozměry (d x š x v)
1400 x 600 x 480 mm
Regulace výkonu
Ano

Popis

Naftové topidlo s nepřímým spalováním Arcotherm EC/S 55 bez nádrže a koleček, určené na zavěšení do prostoru. Topidla tohoto typu se používají v interiérech, kde není možné je umístit na podlahu. Palivo je pak přiváděno z externí nádrže. Podstropní topidla tak naleznou využití především ve sklenících, v živočišné výrobě - výkrm drůbeže apod.

Topným médiem Arcotherm EC/S 55 je nafta nebo extralehký topný olej (ELTO). Topidla s nepřímým spalováním mají dvojitý plášť výměníku, diky tomu mohou být zplodiny hoření odváděny kouřovodem mimo vytápěný prostor. Tato topidla se mohou používat i ve zcela uzavřených místnostech a prostorech ve kterých se pohybují lidé či zvířata.

Ohřívač Arcotherm EC/S 55 je vybaven vysokotlakým dvoustupňovým čerpadlem Danfoss, spalování je velice účinné a únik spalin je minimální. Kontrola spalování je hlídána řadou prvků. Fotobuňka sleduje kvalitu plamene, bezpečnostní termostat přehřátí spalovací komory. Dále je osazen termostat doběhu ventilátoru, který po vypnutí topidla zajistí správné vychladnutí spalovací komory a tím se prodlužuje její životnost.

Topidlo Arcotherm EC/S 55 může být ovládáno ručně, napojením na spínací hodiny nebo zcela automaticky pomocí hydrostatu či pokojového termostatu - toto příslušenství je třeba objednat zvlášť. Na přání zákazníka může být dále vybaveno palivovým filtrem s předehřevem, který zajistí přísun paliva za každého počasí. Pomocí systému horkovzdušných hadic je také možné rozvádět teplý vzduch přímo na konkrétní místa.

Související

Další zboží z kategorie

Diskuze

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 5+5

Eprofi obchody