Topidlo Arcotherm GE/S 65

SLEVA 7%
Záruka 2 roky
Dostupnost Na dotaz
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
47 kg
Elektrický příkon
550 W
Průtok vzduchu
2 500 m3/hod
Výkon topení
68,5 kW
Spotřeba paliva při 75% zatížení
6,8 l/hod
Barva
červená/černá
Palivo
Nafta / ELTO
Rozměry (d x š x v)
1100 x 610 x 490 mm
Regulace výkonu
Ano

Popis

Závěsné naftové topidlo Arcotherm GE/S 65 je topidlo s přímým spalováním bez palivové nádrže a koleček, určené na zavěšení pod strop místnosti. Podstropní topidla nacházejí využití v prostorech, ke není možná jejich instalace na podlaze. Palivo je k topidlu přiváděno z externí nádrže. Závěsná topidla s přímým spalováním se tak používají především ve skladech, halách atd.

Topidlo Arcotherm  GE/S 65 spaluje běžnou naftu nebo extra lehký topný olej (ELTO). Ohřívače s přímým spalováním vypouštějí zplodiny hoření spolu s ohřátým vzduchem, mohou být provozována pouze ve větraných místnostech bez trvalého pobytu lidí či zvířat.

Naftové topidlo Arcotherm GE/S 65 má vysokotlaké dvoustupňové čerpadlo značky Danfoss, spalování je díky němu velmi účinné a únik spalin je minimální. Kontrola spalování je několikastupňová, kvalita plamene je hlídána fotobuňkou, bezpečnostní termostat chrání spalovací komoru proti přehřátí. Termostat doběhu ventilátoru po vypnutí topidla nechá ventilátor v chodu aby došlo ke správnému vychladnutí spalovací komory a tím i její delší životnosti.

Topidlo Arcotherm GE/S 65 má jednoduché manuální ovládání, může být ale také napojeno na zásuvkové spínací hodiny, pokojový termostat či hydrostat a fungovat automaticky. (toto příslušensví není součástí dodávky). Dále může být doplňen palivový filtr a předehřev paliva, který zajistí start a provoz i za krutých mrazů. Pomocí napojení horkovzdušných trubic může být ohřátý vzduch rozváděn přímo na místa určení.

Související

Další zboží z kategorie

Diskuze

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 5+5

Eprofi obchody