Adsorpční odvlhčovač REMKO ASF 100

Záruka 2 roky
Dostupnost do 24 hodin u Vás
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hlučnost (A) / 7m
48 dB
Hmotnost
6,5 kg
Objem nádrže
3 l
Elektrický příkon
600 W
Průtok vzduchu
150 m3/hod
Odvlhčovací výkon
8,7 l/24h
Jištění
2,6 A
Rozsah teplot
1–40 °C
Určeno pro prostor
30–55 m2
Pracovní vlhkost
45–100 % RH
Barva
stříbrná
Rozměry (d x š x v)
300 x 200 x 500 mm
Země původu
Německo

Popis

Mobilní odvlhčovač REMKO ASF 100 využívá technologii adsorpce. Obejde se tedy bez chladicí náplně a může účinně odvlhčovat i při nízkých teplotách, při kterých jsou již kondenzační odvlhčovače neúčinné, tedy mezi 1 - 5°C.

Ventilátor nasává vlhký vzduch z místnosti přes nasávací mřížku s filtrem, přes kondenzátor a uvnitř uložený adsorpční rotor (viz schéma).
Ve vnitřním regeneračním okruhu je vzduch usměrňován přes topný element, je vysoušen adsorbčním rotorem a vysušený teplý vzduch je veden kondenzátorem.
Na chladícím kondenzátoru se teplo ze vzduchu odvádí a je ochlazeno pod rosný bod. Vodní páry, které jsou obsaženy ve vzduchu z místnosti, se sráží ve formě kondenzátu. V závislosti na teplotě vzduchu v místnosti a relativní vlhkosti skapává zkondenzovaná voda přes integrovaný odtokový nástavec do níže položeného zásobníku kondenzátu. Takto zpracovaný vysušený vzduch se zpětně mísí se vzduchem v místnosti. Díky trvalé cirkulaci vzduchu přes přístroj se relativní vzdušná vlhkost postupně sníží až na pevně nastavenou hodnotu vlhkosti (45% r. v.).

Přístroj je vybaven ionizátorem a tichým bezúdržbovým ventiláto­rem, provoz je řízen automaticky. Zásobník na kondenzát je osazen plovákovou pojistkou proti přetečení a adaptérem pro napojení hadičky k odvodu kondenzátu samospádem do odpadu.

Kvalitní a kompaktní zpracování, atraktivní vzhled a hmotnost pouhých 6,5 kg činí z tohoto odvlhčovače efektivního pomocníka při trvalém i dočasném odvlhčování prostor se zvýšenou vzdušnou vlhkostí, jako jsou šatny, koupelny, ložnice nebo kuchyně v bytech, domech a chatách, dále v obytných přívěsech, kancelářích, menších skladech, garážích, podkrovních nebo suterénních prostorách, laboratořích, muzeích a archivech, tedy všude tam, kde je zapotřebí snížit a kontrolovat vlhkost a osvěžit vzduch ionizací.

Manipulace i ovládání adsorpčního odvlhčovače REMKO ASF 100 jsou velmi snadné; přístroj pracuje ve třech režimech: automatickém, extra tichém a na maximální výkon při velkém rozsahu teplot od 1 °C do 40°C. Funkce swing zajistí dobrou cirkulaci vzduchu a tím efektivnější odvlhčování.

Technické parametry a detailní informace o provozu a údržbě adsorpčního odvlhčovače REMKO ASF 100 naleznete v manuálu, který je výše ke stažení.

 ________________________________

*) při teplotě 30 °C a vlhkosti 80%

Související

Další zboží z kategorie

Ke stažení

Diskuze

Iva
13. prosince 2014 Odpovědět

Dobry den, fouka tento pristroj pri provozu teply vzduch , pri odvlhcovani? Fungje na stejnem principu jako tento pristroj: DeLonghi DNC 65? Muzete namitat, ze tento nemate v nabidce, jde mi prosim o porovnani technologie, na ktere pracuje, zda fouka taky teply vzduch. Velice dekuji.

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 3+2

Eprofi obchody